Šaty na drátu

Šaty na drátu

AP drát, to znamená. Tam byl příspěvek přesně tak, jak “Koktejlové šaty je zpátky!” To běžel minulý týden. Propojuji se s verzí z Winston-Salem Journal jako výkřik-ven do mého rodného města …

Některé zvýraznění:

“Vidíme namontovanou živností, plnější sukni – často délka kolena do MidCalfa – se zvednutým nebo přírodním pasem, velmi vymezeným pasem.”

Poslouchej poslouchej!

Ale se všemi dostupnými volbami, Andrews navrhuje snažit se snažit něco jiného než kruhový krk, černý plášť bez rukávů, které skončilo, že jsou základními “malými černými šaty.”

Ano prosím!

Ale v Lagerfeld-on-muse-být-zastaven oddělení

Jeho podzimní dovolená Lagerfeld Gallery Collection Funkce … Hnědé šaty bez rukávů s plisovaným heminem, korálkovým pásem, stejně jako bílý high-krk límec.

Věřím, že je to šaty v černém:

Vypadejte přesně, jak chytře je paže rozříznut do bodu, což znemožňuje nosit pravidelnou brassiere pod šaty! Podívejte se přesně, jak vysoko je límec, takže to udělá červenou značku na spodní straně brady, stejně jako vyrábět dvojitou bradu, kde žádný neexistuje! Podívejte se přesně, jak jsou záhyby umístěny tak, aby zvýraznily nejširší část stehna! Lagerfeld! Musí být zastaven.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Miluji. Stripes.febary 20, 2007
Prob čas (cca 1989) 20.dubna 2007
Fascinující Laulteroctober 21, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *