IKIGAI – Důvod být

Dostal jsem tento e -mail od Anthony o jeho nové značce triček, která je stará jen měsíc. Styly jsem byl opravdu nadšený, protože mě jméno – Ikigai – tolik zaujalo. Cokoli bylo stejně jako moje očekávání, stejně jako já věřím, že si zaslouží skvělý začátek. Zkontrolovali tedy a pochopili lidi za tímto projektem.
Ikigai znamená Anthony a také Garryho (Garryhannah.org), dva dobří přátelé přicházející z různých částí světa, aby učili angličtinu v Jižní Koreji. Jeden z Los Angeles i z druhého ze Skotska, byli se snažili vyhýbat se úkolům na stole a byli odhodláni vyrobit něco z nadšení i víry. To je důvod, proč se značka odpalců nazývá Ikigai – to znamená: „důvod pro život“ v japonštině. Takže ano, patří mezi ty šťastné, kteří to zjistili pro sebe. Značka sídlí v Los Angeles a také využívá pouze špičkové materiály pro největší spokojenost klienta.
Styly jsou jednoduché, čisté i originální: prozatím existují 4 trička a pokud jde o styl, odesílají zprávu o odstranění. Žádný požadavek, aby byl hlasitý nebo ohrožen materiálem, pokud vášnivě produkujete něco z víry, které vám již přineslo naplnění.
Styl „The Asterisks“ byl ten, který se mnou přilepil několik dní poté, co to viděl. Každá košile odpaliště, které jsem viděl později, mi to připomínalo. Stejně jako se mi líbí přesně to, jak má každý styly svůj vlastní popis bit s jeho významem – cokoli je profesionálně sestaveno až do posledního detailu. Ikigai slibuje, že na své zákazníky ponechá diskrétní, ale silné dojmy. Možná jen správné množství motivace k řízení nejdůležitějších problémů ve všech: Co jste raison d’etre? Jaký je váš Ikigai? A jak přesně jste k tomu?
Další zprávy a zajímavý styl od Anthony i Garryho se ujistěte, že se jim líbí na Facebooku a také v souladu s Ikigai na Twitteru. Nebudete nespokojeni, stejně jako se o nich budete znovu zkontrolovat!
Asterisksbursting StarSextraordinaryikigai Wavesdata vstupní práce z domova
IKIGAIZP8497586RQ

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *