VAROVÁNÍ: Není vhodné pro Petticoats

Jilli posílá tento stunnerovou cestu, s přípravou, že to nebude hrát dobře s Petticoats. Pokud se vám to nedává smysl, pochopte, že Jilli je majitelem gotické odvolací školy.

Samozřejmě, co je to tyto šaty * vhodné pro jezdit na Vespas-ale pak, co není? Kdybych měl Vespa, vydal bych to uvnitř. Já bych online v úložném zařízení, abych to mohl vyrazit z ložnice do kuchyňského prostoru, stejně jako zpět. nezapamatujte si, že “když jsem starý, budu nosit fialové” nesmysly; Myslím, že jakmile moje šance, že mají ministerku, moje šance na politováníhodné nehody Vespa, vespa, kterou budu mít.

Očekávám, že Vespa právě tady je nějaký typ semiotické zkratky pro “Já jsem La La Bella Italienne! Nicméně problém s využitím Vespa v módních reklamách je, že nic není tak úžasné jako Vespa, takže lidé si myslí, “Ach, jo, dobré šaty, ale podívejte se na tuto Vespou!”

Každopádně, toto šaty je na clearance (no, $ 99, snížil z 198 dolarů) v Barrie tempo, katalog jsem neviděl hodně, protože jsem opustil Southland. Existují skvělé nabídky jiných věcí na clearance, že se všichni zdají být extrémně svatební přátelské, nejen pro hosty avšak pro družičky-sans-butt-luk, stejně jako matky nevěstů, stejně jako podkoní. Ve skutečnosti bylo pár dalších šatů, které se mi líbilo mnohem víc než tohle. Proč se nedostanou na snímku? Žádná Vespa.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Další zastávka: Parisnovember 2, 2011 s 45 komentářů
Mezinárodní oblečení Den šaty 2009 – Dnes! 29. října 2009With 83 komentářů
Pravidla pro šaty na svatbách (nejsou pokyny pro svatební akce) 30.května, 2005With 219 komentářů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *