Tři Blackwood Cardigans – Naprosto pravdivé vyhodnocení

, jsem potřeboval, aby se některé nové mikiny či mikiny nosit kolem domu. Po přemýšlení o celé řadě různých svetr, stejně jako mikina vzory, jsem si vybral na skříň Blackwood Cardigan vzor prominentní Helen. Tento vzor měl vlastnosti, které jsem chtěl, ale já také vybral to, protože jsem fanoušek podobně šít podcast, který Helen co-hosts s Caroline Blackbird tkaniny, a tak jsem chtěl dělat, co mohu pro podporu hosts’ podniky.

Když jsem poprvé uviděl velmi Blackwood svetr vzor, ​​propustil jsem to jako něco, co jsem nikdy nosit, protože jsem většinou viděl lidi dělat dlouhou verzi. Jsem 5’2 “vysoký tak, dlouhý svetr bude ohromující na mě. Rovněž se mi nelíbí velkou hmotnost visí z mého ramena. Jsem se podíval na kratší pohledu, nicméně jsem věřil, že to vypadalo, jako i boxy.

Nicméně jsem se konečně pokusil o krátkou verzi tak jako tak, i když jsem viděl vyplněný kus na sebe, já nevěřím, že to vypadá boxy. Rovněž jsem si nebyl jistý, že svetr používá open bude držet mě zahřeje, ale jsem zjistil, že to dělá držet mě dost teplo, stejně jako bych přesně tak, jak to ukazuje mimo vrchol máte na spodní stranu. Takže jsem byl trochu pomalý vstoupit do Blackwood fanklub, ale teď jsem konvertovat.

Vybral jsem si on-line nebezpečně, stejně jako jsem udělal můj první Blackwood z nějakého tmavě modré vlny francouzské froté, který měl o něco menší než navrhované výši úseku. Začal jsem s jedním velikosti až z toho, co mé měření volal, dělal úplné úpravy poprsí **, plnou úpravu zadku, moje typické množství tuku, stejně jako opravil zarovnání rukávu švu poskytnout mi trochu mnohem více loket pokoj, místnost. Rovněž jsem udělal pár vzor korekce na průramky, stejně jako rukávy, které vysvětlím později v tomto příspěvku.

** Helen zahrnuje kopii jejího návodu k FBA o úplety s vzorem. Vybral jsem se integrovat dva technik (tzv dvou ukázáno v tomto blogu), který fungoval docela dobře. převede I polovinu poprsí šipkou pro jednoduchost na bočním švu, jakož i pak využit techniku, která křivky spodní lem, aby se zbavil zbytku poprsí šipkou.

Nemůžete vidět většinu svého námořnictva svetr, protože je to taková tmavá barva, ale tady to je. hity spodní hraně me těsně pod úrovní kyčlí, což je déle, než jsem očekával, ale já předpoklad už mi pořád tepleji, že jo?

Byl jsem poněkud potěšen s mým úplně prvním Blackwood, ale nelíbí se mi nosit vlněných svetrech s výjimkou na opravdu chladné dny (oni mě vypuknout v chladném potu, ale i pak je tu scratchiness), takže jsem udělal dva e-mail v bavlněných tkanin. Pro příští dva, šel jsem velikost užší na ramenou, které podle mého názoru vypadá mnohem lépe na mě. a navíc jsem využil materiál s mnohem větší úsek, který dělal je mnohem pohodlnější.

Odkazy v této publikování určené hvězdičkou (*) jsou affiliate odkazy. Pokud kliknete na tyto odkazy, stejně jako nákup něco, udělám malou provizi.

Za druhé svetr, integrované I tři různé útržky nebělené bavlny. Tělo mikina je vyrobena z nějakého silného, ​​příjemného fleece, rukávy z vafle pletené, stejně jako pásy jsou vyrobeny z 2 x 2 žebroví z organické bavlny Plus *.

Zde je detailní záběr ze tří různých materiálů jsem použil. Tento svetr je tak slaboch stejně jako pohodlné chci nosit každý den.

Pro mou třetinu Blackwood jsem využil nějaké růžové bavlna velur. zkrátil jsem to mě praštil nad kyčlí, stejně jako podobně zkrátila dolní pásmo. To je rozkošný, která by stejně jako dobře vypadat přes šaty.

Šití velur je docela frustrující, ale stojí to za to do konce. Musel jsem lepit baště s omyvatelnou lepicí tyčinky v řadě míst, stejně jako já musel ručně baště rukávu kapely, protože jsem nemohl dostat materiál na pobyt v místě s kolíky nebo dotaz klipů. přestože šití velur je bolest, jsem tak trochu chtít, aby bavlněný velur Blackwood v každé barvě.

Hmm. . . stejně jako teď jsem přemýšlel, jak přesně bude vypadat délka rukávu tříčtvrteční nebo krátké verzi rukávu. jen trochu něco nosit přes rukávů na letní šaty. Budu se muset re-návštěvu tohoto pojmu během několika měsíců, kdy se stav počasí zahřeje.

Cítil jsem se trochu vinnou dělat svou vestu z tohoto veluru, protože jsem původně chtěl ji použít, aby šaty pro mou dceru, ale já jsem kliku zachytit trička pro ni se z útržků.

Tam je to divné Nicey-pěkná kultura kolem šití blogy, kde lidé mají tendenci přehlížet problémy vzor, ​​stejně jako zářivě chválí každý vzorek, bez ohledu na to, jak přesně špatně napsán to je. Upřímně řečeno, vzor přípravě na mnoha domácích šití modelů, ať už jsou obrovské 4 nebo indie vzory, není tak velký.

Zjistil jsem sám není psaní blogu zprávy o některých věcí, které jsem ušitých, protože jsem měl tak mnoho problémů s nimi, stejně jako jsem váhal stavuněco nepříznivá tady, protože se mi nelíbí čtení nepříznivé věci, stejně jako Hádám, že ne jeden. Já jsem si vybral, že se tady na budu čestně, stejně jako otevřeně poukázat na problémy, jsem běžet do se vzory, stejně jako jestli můžu, ukáže vám přesně, jak je opravit.

Nedělám to být zlý, ale na pomoc lidem. Pokud se mě ptáte, je to znamenat, stejně jako škodlivé pro NOT poukázat na problémy, které objevíte ve vzoru, protože může vést začátek kanalizace, aby se pokusili vzor, ​​který potřebuje značné vzor oprav i šít dohromady. Navíc nikdy nevíte, vzor projektant může odhlásila svůj názor, stejně jako dělat mnohem lepší úlohu při jejich dalším vzorem.

Vzhledem k tomu, objevování navrhnout prošitím vzory, vždycky jsem si prohlédnout rukávy, stejně jako průramky na průmyslové vzory šití. Tam je prakticky vždy něco v nepořádku s nimi. Naštěstí se tento vzor, ​​tvar průramky stejně jako rukávu čepice jsou velmi dobré (pravděpodobně úplně nejlepší, co jsem viděl na vzor pro pletené nahoře, ve skutečnosti), ale tam jsou některé věci, které požadavek být opraveny. Pouzdro je zkroucený, přední průramky jsou stejně velké, stejně jako přední průramky zářez je na špatném místě. prohlédl jsem to na velikosti 10 stejně jako na velikost 20, stejně jako jsem zjistil přesně stejné problémy na obou velikostech, takže je tu velká možnost, že všechny velikosti mají tyto problémy.

Helen, vzor návrhář, nedávno znovu vydala tento model s větším rozsahem velikostí. Ona diskutovala eliminovat některé přebytečný materiál šířku v přední průramky oblasti, stejně jako by to mělo být na poslední chvíli změna, protože ona očividně nedělal změny do zářezů apod poté, co dělá to, což jsem hádat spuštěno několik problémy s rukávy, stejně jako otvory pro ruce. Jedná se o poměrně malé problémy, ale věřím, že se vyplatí provedení opravy, zejména přední průramky problém zářez.

Měl bych dodat, že jsem nijak zvlášť se rozhodli k tomuto vzoru designéra. Celkově tento model je napsán mnohem lépe než mnoho domácích šití vzorů jsem se snažil. Právě jsem si vybral jsem vyčerpal všechny nepoctivé chvály fangirls zveřejní na svých šití blogy, stejně jako já jdu začít poukazovat na problémy, zjišťuji, na každém vzoru, který jsem přezkoumání, a to i ty, které jsem opravdu rád.

Zde je přesně to, jak se přisvojit problémy jsem objevil s tímto vzorem. V ideálním případě byste měli provést tyto opravy, než uděláte jakýkoliv typ jiné ve tvaru upravování vzoru však mohou být rovněž provedena později, pokud jste již upravený svůj vzor.

Poznámka: I vytisknout verze poloviční velikost tohoto vzoru lze uspořit papír, stejně jako make fotografování snazší.

Čerpat ve švu přesně kolem přední i zadní průramky stejně jako víčka pouzdra.

Zde je přesně to, jak se přivlastnit si rukáv zvrat.

Za prvé, prodloužit nebo zkrátit rukáv pokud máte požadavek na. Pokud jste změnil délku rukávu, čerpat v hladké linie pro přední rukávu šev, ale ne znepokojení nad zadním švu dosud. Pokud se chcete o něco volnější rukáv, jako já, nakreslit rukávu šev jako přímo linii od podpaží k zápěstí.

Částečně vystřihnout rukávu podél přední vnitřní ramene švu, jakož i přední polovině víčka pouzdra.

Přeložte vzor v polovině podélně, odpovídající rukávu švy úplně nejlepší, co můžete, ale bez otáčení nebo zvlnění svůj papír. Podpaží, stejně jako zápěstí body nekryjí s uvedením, že pouzdro má nějaký zvrat v něm. To znamená, že pokud si to zašít, jak je, dostanete diagonální vrásky na spodní části rukávu. zřejmě se jedná o typický problém se vzory rukáv, protože jsem viděl tuto úpravu popsanou v třídě Craftsy.

Zjistil jsem, že přední podpaží bodem byla o něco vyšší než na zadní straně. Pokud je rozdíl malý, můžete buď zkrátit off dodatečnou délku na přední straně, jak je uvedeno níže, nebo zvýšit záda tak, aby odpovídala předem. Máte-li významný rozdíl, čalounění z poloviny rozdílu na přední pouzdro uzávěru švu v podpaží, jakož i zvýšení výšky zad v podpaží, aby odpovídala. Hladce míchat do existující křivky.

Na zápěstí, využít čtverec čerpat novou zápěstí kolmici k záhybu.

Stopové přední objímky šev na zadní straně.

Před rozkládání vzor, ​​řez podél linie zápěstí.

Otevírají rukáv vzor, ​​stejně jako čerpat v novém grainline na vaší lince ohybu. přeškrtnout původní grainline, pak povrch vysekávání rukáv vzor podél nových tratí, které jste označili.

Nyní vyříznout zářezy na víčku pouzdra. chodit objímku kolem přední průramku, použitím malého vrtáku nebo kolík jako otočného bodu podél svarového švu. Zde je přesně to, jak chodit šev, v situaci, jste to udělal předtím (nebo pokud jste viděli jen hrubě nepřesné techniky se ukázalo ve zvláštních tříd Craftsy): Začněte tím, že odpovídá nahoru vzít na místech s šídlem u vzít na místě nejlepší na švu linE, ne okraj vzoru. Otočte vzor rukávy mírně, stejně jako opětovné umístění Awl o něco ještě více dolů švu, ujistěte se, že se ujistěte, že je to nejlepší na šití linii pokaždé, když ji přemístíte. Opakujte to nahoru, dokud se nedostanete do zářezu.

Označte si zářez na rukávu na armhole (původní zářezy neodpovídají).

Pokračujte v odbytí zbytku švu objímky. Uvidíte, že armhole je větší než objímka, která je opakem toho, co jste využívali na tkaném oděvu. Na pleteném oděvu by mělo být objímka, stejně jako armholé švy typicky přesně stejné délky.

Můj tip je jen jednoduchost dodatečná délka náruče do objímky mezi zářezem, jakož i podstavec. Vzhledem k tomu, že pletený materiál je na křižovatce nebo zaujatosti v této oblasti, bude to jednoduchost tak dobře, že to sotva všimnete, jak šijete. Neexistuje žádný požadavek, aby se ani šití jednoduchosti stehy – jen natáhnout rukáv, aby odpovídala armhole, jak se šít.

Promorová jednoduchost je v podstatě působí jako náhrada za malou šipku, která vám poskytuje trochu další prostor v oblasti busta. Opravdu jsem to udělal to samé na funkci jako součást plné modifikace busty na mém lark odpališti, stejně jako to fungovalo skvěle. Jednoduchost v dolní přední armatuře není viditelná na dokončeném oděvu.

Alternativně, pokud jste jen málo zatknuté, můžete tuto další délku vzrušení odříznout z předního bočního švu, míchání na nic v pase.

Teď bys měl také chodit zadní pouzdro rukávu / armholé švu. Neviděl jsem žádný typ problémů se zadní obrnou oproti na velikosti 10, nicméně jsem nekontroloval žádný typ ostatních velikostí.

S těmito změnami můžete tento pozoruhodný vzor ještě lépe. JAKO!

* Odkazy v této publikování určené hvězdičkou (*) jsou partnerské odkazy. Pokud kliknete na tyto odkazy, stejně jako nákup něco, udělám malou provizi.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook
Pinterest15.
Více

LinkedIn. \ t
Reddit

Kapsa
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

3D vytištěné stehovací zařízení Díly se rozhodlo, že se pokusíte udělat 3-krokový Zig-Zag speciální disk pro můj zpěvák 411g. V mém pohledu se 4-krokový cik-cak, který je vyvinut v prostý, není náhradník. Obvykle využívám 3-stupňový cik-cak, když jsem sešit s elastickým, stejně jako méně stehy, které jste dali elastickou, tím lépe.
10. dubna 2017 ‘vinobraní sešívání stroje ”

Dobrodružství v podprsenském dílu 2: Legendární underwirei konečně to udělal! Udělal jsem se nějaké bras! Poprvé v mém životě mám bras, který opravdu fit! Nabízejí skvělou podporu, stejně jako jsou docela pohodlné. Ready-to-Weiting underwire Bras nejsou volbou pro mě – vodiče jsou také úzké. Byl jsem profesionálně vybaven …
3. května 2016In “podprsenka”

Podprsenka UpdateWhen Silnice Blog spisovatelé publikují o docela nové podprsence, které právě šijí, vždycky otázka, kdyby se podprsenka opravdu hodí, pokud je to pohodlné, stejně jako kdyby jsou opravdu stále používat měsíce nebo roky později. Tak tady je aktualizace na brasu, které jsem udělal před pár lety. Ty …
28 ledna 2018In “podprsenka”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *