Šaty na párty!

Moje firemní strana byla včera v noci a já jsem pro něj udělal nové šaty:

Bodic je dobrý OL ‘1577, a sukně je upravena od vývoje 2751. Tkanina je bronzy-měděný potažený Poly Denim, který si nemyslím, že bych se někdy zvedl, až na to, že to bylo na super-super- Prodej u tkaninové zásuvky v misi minulý týden, a proto, že jsem již dostal tento další laminovaný denim, nevěděl jsem, s tím, s ním, takže jsem si myslel, že můžu zabít dva ptáky s jedním kamenem a mít oba nositelné strana šaty a muslin . Jdi!

Tkanina je opravdu těžká, ale navzdory tomu, že je velmi snadné šít, a i když jsem použil lisovací hadřík, nemyslím si, že jsem opravdu potřeboval jeden – nebyl žádný převod na mé (horké) železo nebo žehlicí prkno.

Příště budu pravděpodobně učinit náplasti trochu hlubší, a možná rozšířit ji na boční šev (možná je třeba vidět, co to dělá na zip):

Když už mluvíme o zipech:

Prostě jsem udělal můj konvenční povrchový hrdlo s předpětí páskou:

Zde je vázání rukávu – také s ohledem na to, že tkanina je tak těžká a plastický, necítil jsem potřebu cik-zag příspěvky švu, jak jsem normálně dělám:

A tady je zadní:

To je pěkně zvláštní šaty, dokonce i mé standardy, ale já to miluju. Měl jsem to černými punčochami a černými kotníkovými botami a černým svetrem a těžkým černým náhrdelníkem, a byl opravdu pohodlný celou noc, kterou jsem normálně ne v party oblečení.

Jednou z věcí, které jsme oslavili (kromě zábavy spolupracovaly), bylo zahájení naší nové aplikace Discovery Reading Aplikace v App Store … Pokud máte iPad běží iOS 7 nebo novější, zvážíte si to stahování a to zkusit? Je to zdarma, to vám pomůže najít úžasné nové články o tématech a konceptech zajímavé pro vás (stejně jako články sdílené podle vašich kamarádů na Twitteru a Facebooku a top zprávách) a pokud potřebujete doporučení než moje, Bono řekl, že je to jeho Nová oblíbená aplikace. (!)

Už v plánu nosit tyto šaty znovu pro Silvestr …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Zpět na jednoduchost 15778january 15, 2017In “Denim”
Zajímavý Lawuryloctober 21, 2008
Chtěli byste vidět nové šaty? 8. prosince 2013In “Erin_sewing”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *