Vévodkyně ve tmě ekologický Jenny Packham pro BAFTA

vévodkyně měl nový šaty pro dnešní BAFTA (British Academy of filmu, jakož i televizních umění) Awards.

Třpytivé gala byl v londýnské historické Royal Albert Hall.

Kate šaty byl návrh Jenny Packham.

To je podruhé, vévoda stejně jako vévodkyně se zúčastnili Awards.

Níže je pár přivítal akademie Chief Executive, Amanda Berry.

Kate, stejně jako William byl uvítán v Royal Albert Hall.

Také se účastní obřadu dnes večer je, Helena Bonham Carterová, vítěz ceny BAFTA za nejlepší herečku ve vedlejší funkci jako uznání za svou práci v řeči krále. Bude hrát královnina sestra, princezna Margaret, v sezóně 3 koruny. (On Twitter někoho napadlo, jestli její kabelka byl náladový kývnutí na tuto roli.)

Jiní na ocenění zahrnuty Salma Hayek, Jennifer Lawrence, stejně jako Emma Roberts.

Duo na metody na svých sedadlech.

Na tomto obrázku vidíte Kate osobní sekretářku, Catherine Quinn, který stál na levé straně.

Prince William byl prezidentem Akademie zvažuje, že 2010. Ve své předmluvě k programu dnešního, když odkazoval na kontinuální zmatek v rámci trhu, týkající se sexuálního obtěžování, stejně jako napadení:

„Jako prezident, jsem potěšen z vedení BAFTA ukázala; v roce, který otřásly na trh jako spousta statečných lidí promluvil o šikanu, obtěžování, jakož i zneužití navzdory nebezpečí pro jejich odborné kariéry, stejně jako pověst.“

Dnes večer představil sira Ridley Scott s Akademií v přátelství; mnohem víc od BAFTA:

Uděluje každoročně, Společenstvo je nejvyšší pocta propůjčený BAFTA upon a soukromými uznání za vynikající, stejně jako mimořádný umělecký přínos filmu, hry nebo televizi. Fellows nedávno oceněn za svou práci ve filmu patří Charlie Chaplin, Alfred Hitchcock, Steven Spielberg, Sean Connery, Elizabeth Taylor, Stanley Kubrick, Anthony Hopkins, Laurence Olivier, Judi Dench, Vanessa Redgrave, Christopher Lee, Martin Scorsese, Alan Parker, Helen Mirren stejně jako Sidney Poitier.

Zde vidíte Kate Sir Ridley po ocenění.

Pro loňských cen, Kate byla v Alexander McQueen kus, který se ukázal být návštěvník oblíbený, při vůbec první umístění v naší anketě na své oblíbené 2017 večerních šatů.

V roce 2011 BAFTA Britové se dívat na události v Los Angeles Kate na sobě jiný Alexander McQueen šaty.

Nyní k tomu, co Kate na sobě letošního slavnostního předávání cen.

Byla v off-the-rameno Jenny Packham šaty s říše pasu, stejně jako hluboký výstřih tvaru V na přední straně, s plnou, vlající sukní.

Přehodil výstřih na zadní straně má mělký lopatka; tam je skrytá zapínání na zip s háčkem a okem. Kate také na sobě černé sametové skupinu, která je vázána na přídi ve středu zad.

Na tomto obrázku můžete vidět, jak přesně šatečky plave, se domnívám, že materiál je s největší pravděpodobností hedvábný šifon; můžete také vidět malý vlak několik zmínil ve svých připomínkách.

Michelle of Perth módy objevili Jenny Packham styly s prvky stylu podobné těm, které využívá pro Kate šaty. Zleva ideálu ukážeme Velvet ořezaná Ruffled Silk šifon šaty na v ledňáček modré na Net-a-Porter; pružina 2015 svatební designu; šaty z kolekce 2017 Pre-fall, stejně jako šaty svatební události od Jenny Packham otázka Collection na Davida Svatební, ruka korálků Cap rukávu pláště.

Barva šaty vybrán Kate dnes večer byl předmětem mnoha diskusí před události. Z lidí příběhu:

Podobně jako Zlatý globus v lednu, účastníci letošních BAFTA Awards byl povzbuzen nosit černé na podporu iniciativy Čas vypršel, který stojí proti obtěžování, útoku stejně jako týrání žen.

Více z každodenního Telegraph příběhu Hannah Furness:

Vévodkyně z Cambridge poskytuje jen kývnout na čas vypršel pohybu v pochmurné tmavé šetrné k životnímu prostředí šaty s černým křídlem, když se vyhýbá neoficiální všechny černé šaty kód pro letošní ceremonie BAFTA.

V případě, že se střední cestu, na sobě tmavý ekologické Jenny Packham šaty s černým křídlem tak, aby splynuly s tmavými šaty kódu.

A od Vanity Fair:

Tím, že nosí tmavě zelené, stejně jako to extrémně viditelné černé křídlo, Kate se podařilo, aby vynikly všechny ostatní černé šaty na koberci, zůstal uvnitř královského protokolu, stejně jako dosud učinil prohlášení pro každý jednotlivec hledá pro něj.

A každodenní Mail příběh:

Vévodkyně z Cambridge vzpírá čas vypršel demonstraci at the BAFTAs v ekologicky šetrných šaty namísto černé nosí většinoučervený koberec.

Film hraje stejně jako ředitelé učinil prohlášení jednobarevná ukázat podporu pro boj proti sexuálnímu obtěžování na ženách, nicméně pouze stuha kolem těhotné vévodkyně Jenny Packham šaty byla černá.

To je z krytí The Sun:

Pro 2018 BAFTA, Kate na sobě tmavě ekologické šaty – a to spíše černé šaty kód nosí těmi, kdo podporují době, kdy je pohyb nahoru. Nicméně, ona na sobě černý křídlo s šaty, které je potvrzení, aniž by politické prohlášení.

Kate mohla čelit následky, kdyby měl na sobě černou, jak to může být viděno jako politické prohlášení, které je v rozporu s pravidly královská rodina má. Byla v náročném prostředí, jako kdyby úplně odmítla nosit černou, mohla by být otevřený kritice za to, že využívá své platformy, aby se postavil proti sexuálnímu obtěžování, jakož i práv žen.

To je z BBC příběhu:

Bethan Holt, novinky ze světa módy, stejně jako je možné ředitel The Telegraph, řekl BBC: „The Royal domácnosti velmi zřídka dostat zahrnuty do politických zpráv, takže možná to není takové překvapení, že se nepřipojila se zbytkem žen stejně jako oblečení dnes černou.“

A to prostřednictvím Express:

I když mnoho z hvězd dnes vybrala černé šaty na podporu té době se pohyb nahoru, vévodkyně z Cambridge je zakázáno brát politický postoj k otázkám.

Royals normálně zdržovat učinit politické prohlášení, zatímco internetové stránky monarchie zní: „Jako hlava státu, královna musí zůstat, pokud jde o politické záležitosti přísně přirozené.“

Dnešní šaty jsou spíše podobá jedné více Jenny Packham frock vévodkyně se nosí, je inkoustově modré šaty viděl třikrát.

Ve skutečnosti, v poslední době jsme viděli Kate v tomto inkoustově modrých šatech jí rovněž na sobě kusy přesně od smaragdové a diamantové šperky sady. To bylo v roce 2014 fundraiser pro Sat. Andrews university v Met v New Yorku.

To je nejlepší segue na ochranu dnešního šperků. evidentně krejčovský podpora čas vypršel pohybu není omezen na barvu něčí oblečení. Něco, co jsem úplně vynechal v ochraně Golden Globes, stejně jako dalších ocenění byl počet žen Accessorizing se smaragdy. mnohem více z krytí W časopisu:

Černé šaty na 2018 Zlatý glóbus červeném koberci nebyly jediným symbolickým vzhled noční spousta hereček také nosili smaragdové šperky, kámen, který znamená „naděje, obnova stejně jako růst“ stejně jako ochranné známky symbolický aspekt z až snaha demonstrace Čas na červeném koberci, který si klade za cíl bojovat proti sexuálnímu násilí, jakož i nepoměru mezi pohlavími na všech pracovištích, a to nejen Hollywood.

Az Today Show:

Smaragdy již dlouho spojován s božskou ženskou silou – zrození, plodnost, stejně jako vývoj – stejně tak často, oni byli spojováni s bohyní, jako Venuše, stejně jako Umina ve starověkém Peru,“Anna Sheffield, tvůrce, stejně jako inovativní ředitel její stejnojmenné šperky linie, řekl dnes styl. „Oni kývnout na síle, stejně jako tvořivost připsat ženy uvažují, že úsvit času, stejně jako evokovat úctu, s níž je třeba léčit ženy.“

Mnohé díky Jennifer F. na stránce na Facebooku pro poukazovat informace smaragd šperky.

Lepší pohled na večerního kusů.

Jsme viděli třpytivé diamant, stejně jako smaragdový náramek dříve, stejně jako náušnice také, nicméně nosí v jiném stylu.

Lepší pohled na náhrdelníku.

Náušnice jsou konvertibilní; můžete vidět na obrázku, že dnešní náušnice jsou spodní část kapek nošených v roce 2014.

Více o kousky z Ella Kay Soudního Zlatník:

Kusy jsou nastaveny s bílými diamanty, žluté diamanty, stejně jako čtverec-cut smaragdy, které jsou stanoveny v květinový hranice diamantů.

Kate dnes stejně jako v roce 2014.

Náramek jak je vidět v roce 2014 (l), jakož i znovu dnes v noci (r).

Jedná se o sadu věřil, že patří k Kate; není to na finance z HM, většina věří, že to byl dárek svatební událost. Najednou tam byl někteří věřili šlo z smaragd Diany, stejně jako diamantové sady, nicméně jak Soudní Zlatník, jakož i královského pořadí Splendor již vysvětlili to není tento případ.

Kate boty jsou Prada zvlněné výřez stylu jsme viděli dříve.

Odnesla samet docela Baleríny / Mascaró spojka vůbec první poukázat na slunci ozbrojených sil Awards v roce 2011.

Téměř každý příspěvek napsaný v předehře k večerního Awards, stejně jako většina napsal dnes večer poukázal Kate hlavolam: bez ohledu na to, jakou barvu nosila tam by následky. Jsem si jistý, že to nebylo jednoduché rozhodnutí.

Slovo o připomínky k dnešní post: toto je první,Stejně jako může být jen jediná doba, kdy budeme publikovat komentáře s politickým obsahem. Nepovažuji to za jakýmkoliv typem úseku představivosti, ale nechápu přesně, jak se jim může vyhnout, stejně jako já chápu téměř každý návštěvník bude mít své vlastní myšlenky na to, co Kate nosil. Někteří budou toužit, že nosí černé šaty. Jiní budou potěšeni, že ne. Někteří budou objevovat černé křídlo, stejně jako smaragdové šperky, které mají být nejlepší volbou do dilematu konfrontační kate při výběru souborů pro angažmá. Všichni nám přinášejí vlastní zkušenosti, sílu, stejně jako příběhy k tomuto bodu, stejně jako na vlastní myšlenky na toto téma. Pokud nesouhlasíte s někým komentářem, odpovězte zdvořile, osobní útoky nebudou zveřejněny.

1k + Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *