Aktualizace a pohled zpět v roce 2013 stejně jako 2017 styly!

Dobrý den, stejně jako pozdravy z Michiganu. Dnes se podíváme na některé starší styly kate, nicméně první, aktualizace na adrese královny tuto neděli.

Vysílání monarchy vysílalo nedělní noc.

V jejích poznámkách, HM odkazoval na první národní adresu, která kdy udělala, z roku 1940 zpráva dodala s její sourozeneckou princezna Margaret, mluvila s dětmi, které byly evakuovány během druhé světové války.

My, jako děti, promluvili z právě tady na Windsor dětem, kteří byli evakuováni ze svých domovů, stejně jako poslaných za svou vlastní bezpečnost. Dnes, když znovu, četný bude cítit nepříjemný pocit oddělení od svých blízkých. Nicméně teď, jak tedy víme, hluboko dolů, že je to nejlepší věc.

Pro nedělní adresu, BBC zprávy, “předem nahraná zpráva napsaná královnou se svým osobním tajemníkem Sir Edward Young, byl natočen jediným kameramanem ochranným prostředkem. Všichni ostatní technický personál byli v jednom pokoji. ”

Zatímco jsme čelili výzvám dříve, tohle je jiný.

Tentokrát se připojujeme ke všem národům po celém světě v typickém úsilí, s využitím fantastických pokroků o vědě, jakož i náš instinktivní soucit k léčení. Budeme úspěšní – stejně jako tento úspěch bude patřit k každému z nás.

Tento příběh politico poznamenal: “Královna je vedoucím církve Anglie, avšak její řeč byla řešena” lidem všech vírů, stejně jako nic, “stejně jako ona dokonce poznamenala, že samoizolování by mohlo představovat šanci” pauza, stejně jako odrážející, v modlitbě nebo meditaci. ” Mluvila o uznávání, stejně jako ocenění pro pracovníky NHS byly formálně ukázány ve čtvrtek večerních nocí, jakož i další příležitosti.

Momenty, kdy se Spojené království dohromady, aby se ocitla svou péči, stejně jako významní pracovníci budou pamatováni jako výraz našeho národního ducha; Stejně jako jeho znamení bude duhy nakreslené dětmi

Níže, Rainbow značky na branách Carew Academy v Surrey.

Vzhledem k tomu, že HM uzavřel projev, zahrnovala doporučení k uspokojení znovu, vyvolávající vzpomínky na tradiční WWII melodie Dame Vera Lynn, “znovu uspokojíme.”

Měli bychom si uvědomit, že když budeme mít mnohem stále ještě vydržet, mnohem lepší dny se vrátíme: budeme znovu s našimi přáteli; Budeme znovu s našimi rodinami; znovu uspokojíme. ”

Pro někoho, kdo je neznámý s píseň, právě tady je verze přes YouTube.

Z příběhu CNBC, “potřebovala Británie poselství naděje neděle. Královna ji dodala. ”

Dostal jsem řadu e-mailů, stejně jako zprávy, které se ptají na Brož nosí HM. Tyrkysová stejně jako diamantová díla patřila k její babičce, královnu Mary. V tomto městě je mnohem více na kusu i příběhu země.

Mnozí čtenáři si myslí, že hlavní kněz Boris Johnson je hospitalizován s Covid-19. Včera byl přesunut do intenzivní péče, kde přijímá doplňkový kyslík (není na ventilátoru).

Kate, stejně jako William chápe prime kněze, stejně jako často na něj vidí na oficiálních funkcích. Níže je vévodkyně mluví s ním v zahajovacím ceremoniálu London 2012 letní olympijských her. V té době byl starostou Londýna.

Dnes ráno Kensington Palace Twitter stejně jako Instagram účty zveřejnil osobní zprávu od Prince William.

Prime kněz byl vzat do lékařského zařízení sv. Thomasu brzy včera večer (londýnský čas), když měl problém s dýcháním. Účty Sociální media Royal Media sdílí HM přání pro Prime kněze stejně jako jeho rodina.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyní uděláme ostrý obrat k módě (Argh, to je těžké). Když se ptáte, jaký druh materiálu byste chtěli vidět během tohoto neobvyklého času, četné komentátory řekl, že by chtěli vidět vinobraní Kate pokrytí. Takže dnes jsem věřil, že se podíváme na několik oblečení viděných během tohoto týdne v roce 2013 stejně jako 2017.

Naše první vypadá zpět sedm let. Níže, hraběte, stejně jako hraběnka Strathearn, jak William, stejně jako Kate, jsou ve Skotsku stylizován ve Skotsku, protože oni začali duben 2013 jít do té země s jít do Emirates Arena v Glasgow.

Arena byla jedním z lokalit pro Glasgow Glasgow Commonwealth Games.

Kate se setkal s Clydeem, oficiálním maskotem pro hry. (Clyde byl antropomorfní bodlák pojmenovaný po řece, která běží s Glasgowem.)

Během páru se vévodkyně hovořila o své nadcházející mateřské dovolené; Očekávala prince George. Debutovala kabát od Moloh, značka je „Pracovníci kabát.“ 100% vlněný oděv v námořnictvu, stejně jako šedý tartan představoval vzplanoucí sukni, dvojité zpět venTS, nadrozměrné kapsy klapky, stejně jako velká stříbrná tlačítka na přední straně, stejně jako u manžety.

Stejně tak nosila její důvěryhodné rhumba boty Aquatalia, stejně jako nesl její černé semišové mascaró spojky (jeden z celkově fantastických UFO IDS, sdílel v roce 2015 Brittany of Repli-Kate.

Další denní závazky začaly v Dumfries domů v Ayrshire.

Prince Charles byl zařazen do restaurování majestátního domu po celá léta, stejně jako připojený pár na část dne.

ROYALS také navštívili BAE systémy, kde jsou postaveny ponorky AStute třídy Royal Navy.

Většina čtenářů okamžitě rozpoznala Kate’s kabát, když nejprve viděl fotky ode dne. Je to armani styl, který se nosí pro William a v roce 2006.

Vévodka se znovu připojuje k jejímu boty Aquatalia Rhumba, stejně jako Strathearn Tartan Scanf, který byl dříve viděn v pořadí bodláku, stejně jako 2012 Jubilee River Pageant. 100% hedvábí šátek je ručně vyráběný na “řemeslník tkaní v skotských hranicích.”

Stejně tak nosila brož s dvěma delfíny přelité korunkou; Byla to sňatková událost dárek z Servisní služby RN ponorky.

Náš další pohled zpět je mnohem nedávno. 4. dubna 2017, vévodkyně se zúčastnila otevírací noc 42. ulice na Drury Divadlo v Londýně. Událost byla fundraiser pro každého (East Anglia je dětské hospice).

Měla šaty od Marchesa Notte založené na ozdobeném ozdobném tulovém midi šaty.

Když jsem napsal v původním příspěvku, “uprchlil-v pase, stejně jako velmi plná sukně, připomněla některé Dior’s” Nový vzhled “návrhů v pozdních čtyřicátých létech. Na obrázku nadleva můžete vidět některé z objemu v sukni. Rohoviny rovněž vybaví čepice rukávy, výstřih iluze, skrytý zadní zip, stejně jako flexibilní vykostění. Hem je popsán jako vyztužený, aby držel svůj objemný tvar. ”

Některé změny byly vyrobeny do Kateových šatů, včetně rukávů, které jsou déle déle. Právě tady je ještě jeden pohled.

Motiv šaty byl popsán jako “mříž, stejně jako růžice,” mnohem lépe vidět v těchto closeupech.

Akuzovala s náušnicemi Kate Spade, poměrně pommí střapce náušnice.

Vévodkyně rovněž nosila své gianvito Rossi podpisové čerpadla v Bordeauxu.

A nesl poháněná peněženka s bayswater mulberry.

Doufal jsem, že potěšíte v našem pohledu zpět u některých kateových dřívějších pohledů!

8Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *