Trička Black Panther s tričkami Erik Killmonger

Trička Black Panther: Erik Killmonger
Právě když jsem si myslel, že Marvel nemůže dělat lépe, dávají nám Black Panther. Přísahám, že filmy Marvel jsou jediné, které považuji za hodné jít do divadla. Nejnovější je taková slavná pocta černé, africké kultuře, musím představovat některá oblíbená trička Black Panther! Miloval jsem každý okamžik černé historie. Upřímně jsem se ocitl trochu naštvaný při pohledu na první bílou postavu.
Přesto, za úžasným hrdinou a fantastickým soundtrackem, nechal jsem divadlo ocenit postavu Chadwicka Bosemana, ale miloval darebáka Erika Killmongera. Myslím, že je to Marvel nejlepší, který dělá několik dobrých bodů o Wakandových vůdcích. Víme však, že konec neospravedlňuje prostředky. Ačkoli Erikova vysvětlení dává smysl, jeho metodologie je naprosto v pořádku.
Když jsem opouštěl kino, na tuto postavu jsem se zaměřil, za všemi ostatními velkolepými. To znamená, že tentokrát je tričko popkultury věnováno darebákovi a ne hrdinovi. Doufám, že najdou způsob, jak ho vzkřísit pro encore! Protože válka nekonečna už není dost hrdinů.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *