Útulný, klasický a chic-to existuje!

Útulný, klasický a elegantní styl

Hrdina tohoto pohledu dnes (a hrdina mého života v poslední době) je tento lesklý puffer vesta Sam. Je neuvěřitelně teplé a supremově elegantní pro sociálně vzdálené žonglovat kolem bloku nebo běží do obchodu s potravinami. Udržuje vás pohodlně a udržuje ruce nezatížený restriktivním vrstvami chmýří. Takže můžete vytáhnout potraviny a / nebo sčením batolat. Pokud tomu tak není dost důvodu koupit a nosit to každý den, měl bych také zmínit, že je to velkolepé pro vrstvení pod kabáty, které milujete, ale nejsou dost teplé. Všichni jsme je zakoupili. Jsou roztomilí, ale vážně chybí, když se to týká skutečného úkolu odvádění omrzliny.
Dvě slova vedení na této vestu: Možná budete chtít jít nahoru jednu velikost, protože to může být docela namontovaná. Také, po nákupu pro sebe, nakupujte ji pro každou ženu na vašem seznamu svátek. Protože to dělá fantastický dárek.

Samglossy Puffer Don vesta (také milovat tuto téměř identickou verzi)

Alice + oliviadebora pletené oblékání těla

Wolfordddylan houndstooth punčocháče

Základem celého oblečení je pletené šaty Alice + Olivia, jeden, který jsem docela jistý, že všichni dostaneme neomezené opotřebení, protože je to ideální pro příležitostné, tak profesionální účely, v závislosti na tom, jak je to stylizovaný. Vrstvené pod ní jsou velkolepé dvojice punčocháče Wolford, v Houndstooth vzor, ​​který je ideální pro zimní čas. Něco, co není vánoční, ale cítí se jako Vánoce? Houndstooth.

Nemůžu přistýbat, takže přirozeně mám pro vás dva velmi důležité informace:
První je tato Cashmere ano Cashmere Beanie. A pokud jste nikdy nosili kašmírovou čepici dříve, jste v léčení. Za druhé, víte, že miluji tyto Stuart Weitzman bojové boty. A já se bojím, abych se opakoval. Jsou vynikající. Že zlatý hardware dělá mé srdce zastavit pokaždé, když se podívám dolů. Když se jedná o tyto krásy, nezapomeňte jít dolů půl velikosti, jak běží velké. Obvykle nosím 8,5 v botách a to jsou 8. Stále se spoustou místnosti pro tlusté pohodlné ponožky.

Poslední položka, kterou bych zde měl zmínit, je tento dokonalý kožený pás, který jsem nedávno koupil od Saks stejně. Je to vynikající Dupe pro chloe pásu, který jste viděl, že nosit mnohokrát, ale dávno byl vyprodáno. Pokud jste hledali něco podobného, ​​je to skvělá alternativa!

Je možné vytáhnout teplý pohled na zimní sezónu, která má polský a styl. A zatímco mé teplé momenty jsou pro mě velmi důležité, takže jsou momenty, kdy mohu dát na skutečné oblečení a vzpomenout si na důvody, proč mi nevadí (tolik), když teplota klesne.

Nezapomeňte použít svůj exkluzivní slevový kód SAKS, MemoMary, který vám dostane $ 50 off objednávky ve výši $ 300, $ 125 off příkazy $ 600, $ 200, $ 200 off objednávky ve výši $ 800!

Stuart Weitzmankolbe kůže bojové boty

Díky Saks a Shopstyle pro partnerství na tomto příspěvku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *