Oblečení pro Curvy Expert

2018 Aktualizace: Stále jako toto zaokrouhlení značek oděvů pro Curvy Professional, ale pokud jste prsatá profesionála, můžete také chtít prohlédnout několik našich dalších obsahů. Včetně našeho mnoha nedávných zaokrouhlení toho nejlepšího spodního prádla, které se dostanete na Nordstrom.
Existují nějaké značky pracovních oděvů, které se zabývají profesionální zakřivenou ženou? Návštěvník v zázraky …
Nejsem plus velikost – ale jsem křivá. Stejně jako v, nelíbí se mi spousta obchodů s oděvy, protože opravdu Paris Saint-Germain Dres nemůžu tvarovat jednu velikost přes moje prsa, ale vypadat matronly další velikost nahoru. Jsem online ve Velké Británii a nedávno jsem nedávno našel Pepperberry jako zjevení (výběr navíc pro prsa!), Ale RB Leipzig Dres věci se však na uvolněné straně otočí (a materiály nejsou vždy nejlepší). Nějaký typ jiných značek, které se starají o profesionální zakřivenou dívku, nebo je to jen přizpůsobení?
Zajímavá otázka, V! Jako někdo, kdo byl vždy velký na hrudi, jsme mluvili o pracovním oděvu pro zakřivenou ženu-od křivky, od zakázků až po zakázkové šaty až po halenky pro prsaté. Nedávno jsme však Vissel Kobe Dres neudělali kolo, takže se podívejme. (A návštěvník V, přemýšlejte o sobě štěstí, že jste ve Velké Británii – vždy jsem zjistil, že tam bude spousta skvělých možností!)
Na obrázku: Eshakti šaty s tunami přizpůsobitelných možností; Začíná na 69,95 $.
Tato publikování se skládá z přidružených odkazů a společností Corporette® může provádět provize pro nákupy provedené s odkazy v tomto příspěvku. Zde viz mnohem více podrobností. Děkujte vám moc za vaši podporu!

{PSST: 10 věcí o profesionálním oblékání, pokud jste prsatá}
Některé vynikající značky i v internetových obchodech, které si můžete poznamenat:
Pepperberry/Bravissimo. Jak poznamenává návštěvník V, jedná se o vynikající značku, která se specializuje na „Styly, které mají rádi vaše prsa“. Přemýšlel bych o tom, stejně jako na jeho sourozeneckém místě, Bravissimo, být OGS oblečení přátelského k poprsí.

Saint Bustier se považuje za „premiéra pro Busty Women“ a má také hromadu pracovních šatů, Blazers a další.

Eshakti se zaměřuje na oblečení přátelské k rozpočtu, které můžete (cenově dostupně) změnit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Můžete si koupit rutinní velikostí nebo podle velikosti na míru a poskytnout jim určitá měření poprsí/pasu. Přidejte jiný výstřih, jiný lem, různé rukávy – je to jen o pár dolarů více. Mezi další online obchody, které vám umožní koupit přizpůsobitelné oblečení, patří Sumissura, Moi-Même, nálada od mě, Elsa i já (pouze šaty).

Campbell & Kate se zaměřuje na bílé halenky – „Formulátoř pro tlačítko pro tlačítko pro D šálky i vyšší.“ Pěkný! Náklady začínají kolem 160 USD, ale nepamatuje si, že prohlédnete sekci odbavení pro několik šťastných velikostí. Mezi další značky, které se zaměřují na ne-zimní halenky, patří řada tričko a Marks & Spencer „No Peep“ Rochelle Behrens.

Kristen se výhradně zaměřuje na „elegantní módy pro větší ňadra“.

Na obrázku nahoře jsou některé vynikající košile pro ženy pro ženy s velkými prsy: černá / bílá / modrá / oranžová

Vůbec ne pracovní oděvy, ale věřil jsem, že bych poskytl speciální výkřik na konec Lands za jejich plavky přátelské ve velikostech stejně jako DDD-vynikající podpora, vynikající prodej. (Bravissimo také zásoby plaveckých obleků.)

To jsou značky, kterým chápu – dámy, rozumíte nějakému typu ostatních? Jaké jsou vaše preferované „pravidelné“ značky pro ty z vás, kteří jsou zakřiveni, ale ne plus velikost? Nějaký typ technik nebo tipů, buď pro dimenzování, nakupování nebo krejčovství?
To jsou všechny velmi populární podprsenky, které návštěvníci milují:
Oblíbená čtenáře, velmi populární podprsenky zahrnují (horní řádek): fialová / šedá / tan / modrá (spodní řádek): krajka / černá / červená / krajka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *