Roach Graphic T-Shirt Bundle: 119 Připraveno k tisku grafiky za pouhých 43 $

119 T-Shirt Bundle za 43 $
Jeden z mých oblíbených ilustrátorů vystupoval v sekci Designer na Tshirt Factory.com, Dan, který jde pod kreativním názvem Roach Graphics, má velký prodej veškerého svého uměleckého díla ve formě svazku. K dispozici je masivní sbírka 119 vysoce kvalitních tričkových výtisků, které vám mohou vytvořit vynikající tričko, za pouhých 43 $!
Je jedním z našich nejstarších spolupracovníků a jedním z nejprodávanějších kreativ na webu vzhledem k tomu, že jsme tuto sekci otevřeli, takže byl velkým zastáncem továrních projektů TShirt.
Jeho nedávné umělecké náznaky postav popkultury, ale s poněkud všestranným stylem, v závislosti na tématu se také dotýká témata, jako jsou auta a kola, městská, sportovní, propaganda nebo motivační hesla.

Tato technika je občas závažná a vtipná, se složitými detaily nebo naopak základní linie, které se zaměřují spíše na navrhování myšlenky než na to. Ilustrace lze také použít pro nálepky jako diskontní materiál pro vaši tričko, protože mnoho z nich vypadá jako maskoti nebo personifikované populární objekty, jako je boombox, hromada hotovosti, kobliha, polaroid vačka nebo baseball míč.

Také miluji staré, vintage styl filmových plakátů, které můžete použít jako propagační letáky:

Normální cena akvizice pro veškerou grafiku by vás stála 2 153 $, ale za omezenou dobu můžete konkurenci zabít, pokud využijete 98% slevu.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *