Produkty s tričkem High Life pro milovníky Mountain Sport kdekoli

Brian Freeman, 24letý strojní inženýr, se rozhodl provést změnu života asi před 4 měsíci. Opustil svou práci, aby vykonával statistiky na turbínách a začal pracovat na spuštění vlastních produktů s tričkem, nazvaný High Life. Cítil se dostatečně pohodlně, aby zahájil kampaň Kickstarter s značkou, která byla úspěšná, a přiměl mu potřebné finanční prostředky na spuštění prvního řádku!
Nyní je vysoký život zaměřen na dodávku venkovních nadšenců příležitostným/pohodlným oblečením pro každodenní život. Značka se zaměří na zvýraznění sportů, jako je backpacking, horolezectví, horská kola, divoká voda, lyžování, snowboarding, muškaření, abychom jmenovali alespoň některé. Některé z činností, které vám nějak poskytují pocit míru a vzrušení současně. Brian otevře web ThehighLifestore.com v listopadu, který bude mít vše z kampaně a spoustu dalších úžasných věcí. Tato stránka nabídne oděvní příslušenství a osobní příslušenství. Od klobouků po rozhodující řetězy a plakáty až po baňky, Mason Jar a 8 oz. Baňky.
Vysoký život je oddán venku a chápe hodnotu zachování země, kterou milujeme. Bez ohledu na to, kolik se rozšiřují, zůstanou odhodláni darovat 5% zisků na charitativní organizace/fondy pro ochranu přírody a volně žijících živočichů. Budou věnovat pouze charitativní organizace/fondy, které utratí mnohem více než 75% svého rozpočtu na programy ochrany/ochrany.
Nyní se tam dostaňte a dobrodružství ve svém zbrusu novém tričku z High Life!
Produkty pro tričko s vysokým životem pro milovníky sportu

Mnohem více produktů s vysokým životem na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *