Růžové šaty, které způsobují, že léto vydrží navždy

podzim, kdo? Nikdy se s ní nesetkal. Pokud uvidíte slovo „září“ na nedávném pozvání pozvání, vyděsilo vás ideální ven, tyto šaty to udělají znovu v pořádku. Nechte to na odvážném pop růžové a upřímně … dokonalý květinový vzor, ​​který přesvědčí mysl a skříň, že podzim není ani blízko. Ženské midiály, které jsou éterické a zábavné zároveň, v současné době udržuje mé myšlení v létě. Je v pořádku mít potíže s propuštěním, stačí nalijte nějaké rosé, Instagram zmrzlinu a večeřet al fresco. Léto nikam nevede, všechno bude v pořádku.

Salonilea Silk Midi Dress (miluj to a také tyto šaty!)

Jediná společnost Crossbody Bag Crossbody taška

Tento vzhled je soustředěn kolem šatů Lea Silk Midi od Saloni, které jsem nedávno identifikoval v Nordstromu. Šaty, jako je tento, se nezabývají jemnými a netuší, co znamená „přechodný“ styl. Tyto na střešní party-perfektní šaty jsou silnému důvodu pro věčné léto a dávají fanouškům ženského stylu skutečný okamžik doplňujících do chovu. Jsem o oblečení, které diktuje náladu, a tyto šaty se užívají.
Nordstrom v poslední době inspiroval mnoho těchto okamžiků (raději věřte, že se tato krása také přidala do mého košíku), takže není šokující, že jsem tento ohromující tvar špehoval nejlepšími rukávy a inspirovanými tlačítky a musel jsem to udělat můj . Pokud vás zajímá, jestli je to nejlepší „Hej, moji přátelé a já jsem si uvědomil, že jsme letos v létě nebyli na dost střechách, takže jsme uspořádali na poslední chvíli na čtvrtek“, mohu vás ujistit, že ano. Ale odložte střešní večírky na horkou SEC, pomyslete na to, jak nejlépe je tyto šaty pro … každou další potenciální příležitost. Vidím, že si to nosí na večeři, svatební sprchy, dětské sprchy (pojďme do toho a řekni všechny sprchy), a mohlo by to být dokonce okouzlující oblečení na svatbě. Jsem přesvědčen, že tento je mnohem všestrannější, než nejprve vyvolává.

Bude se stejně ukázat Fall? Nemohu ani potvrdit, ani popřít, nejsem meteorolog a moje křišťálová koule je v suchých čistících. Ale může to móda pokusit to zastavit? Rozhodně ano. Závisí na mě, dostanete z této přitažlivosti mnohem více než jedno opotřebení před říjnem, jen hodte džínové bundu přes vaše ramena (nebo dokonce kožená moto!), A na téměř chladné noci a vyměňte si za slaměnou tašku za a Roztomilá horní rukojeť. Pokud se pokoušíte najít svůj vlastní věčný letní styl, nakupujte o několik mnohem více z mých oblíbených teplých počasí níže. A možná strčíte svůj kalendář do šuplíku, která pomůže.

Le Specs x Adam Selmanlolita 49mm Cat Eye Sluneční brýle

Halogenelyse Slingback Pump

Zvláštní poděkování Nordstromovi za sponzorování tohoto příspěvku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *