Na Liberty State

Na Liberty State

národy! Rozuměli jste tu novou knihu o svobodě v padesátých letech stejně jako šedesátých let?

Uvést, že chci, že by to bylo podcenění. Naštěstí jsem to předem nařídil na Amazonu (Amazon.UK rovněž měl, nicméně nabídl) stejně jako brzy, brzy bude kopie na metodě pro mě. (Nemůžu uvěřit, že mě nezjistí, stejně jako nabídka poslat hodnotící kopii; někdo v tom vydavatele potřebuje rychlý rekreační program na internetovém marketingu, pokud se mě ptáte.)

A v jiných velkých Liberty News, Anna Burmuma, Archivista pro Liberty laskavě souhlasil s reakcí některých obav pro vás, milí čtenáři. Dal jsem do první šarže pod …

Co si myslíte, že je nejvýznamnějším svobodním stylem všech časů?

Hera, pávový design peří, velmi poprvé se objeví (ne na svobodě) v roce 1970; IanThe (Art Nouveau Design) byl zvolen na Svobodné designéry v šedesátých letech, stejně jako se od té doby stanoví s svobodou; Věřím, že možná nejčastější ze všech klasiků svobody je Makpy & Daisy, která byla vyvinuta pro svobodu v 1910s, stejně jako je v hmotné odrůdách, stejně jako od té doby.

Liberty udělala Tana Lawn, Kable Cord, Jubilee Wool / Bavlna, hedvábí (má jméno?) Stejně jako Jersey, že chápu … Byly i další tkaniny? Flanel? Voskované plátno? Některý polyester v 70. letech, že teď nikdo nemluví? Konopí, během války?

Svoboda vždy experimentovala s různými tkaninovými bázemi: četné různé bavlny z extrémně volně tkaných, aby se hrubý na Tana Lawn; různé vlny, z nichž nejvíce známější je s největší pravděpodobností vlna varuna; Skvělé nabídky různých hedvábí, máme v tuto chvíli tři různé; Velvets, stejně jako rozhodně muž-mades, od Rayona v dřívějších dobách do nylonu v šedesátých letech, stejně jako polyester, stejně jako viscose v 70. letech, 80. letech stejně jako 90. let. V současné době nemáme žádný typ mužského mades, nicméně nikdy pokyny na žádný typ skvělých základen.

Existují plány na básnění biografie jakéhokoliv typu návrhářů svobody materiálu na novém Blogu svobody?

Momentálně neexistují žádné plány na to, aby byly v tuto chvíli uvedeny biografie návrhářů svobody na našich webových stránkách. Četné z dřívějších návrhářů je v pravdě neznámé, protože svoboda přála, aby si pomohli své vlastní jméno spíše než ostatní.

Jaká je nejpodivnější věc, která kdy byla z Liberty?

Spousta podivných věcí: Někdo udělal konvici, která byla nabízena v obchodě; Tam byl Cacharel / Liberty plachetnice v závodě v 70. letech s Liberty plachtou; Existují různé reklamní kampaně pro Liberty Fabric, například jeden, kde Elvisovy modré semišové boty byly nahrazeny těmi Tana Yard.

Můžete věřit o další obavy, které byste chtěli požádat paní Burmuma? Dejte mi vědět, stejně jako je projdu …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Dear Libertynovecpember 28, 2007
Strach z obav z Failuremay 1, 2008
Kukupování tkanin v Japonsku: Liberty! 5. srpna 2008With 56 komentářů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *