DIY Dressmaker je trasovací hadřík

DIY Dressmaker je trasovací hadřík

Zpátky v den Když jsem začal šití, tratící papír Dressmaker, který byl nabízen do Dům kanalizace voskovitého, podobně jako profesionální voskovaný tratící papír. Udělal velké známky, avšak byly trvalé. Voskověný tratící papír běžně nabízený do domu kanalizace v těchto dnech se omývá lépe, nicméně to sotva označuje tkaninu, přichází v malých, tenkých listech, to netrvá dlouho, stejně jako značky často kartáče před vámi s nimi.

Odkazy v tomto sloupci identifikovaném hvězdičkou (*) jsou partnerské odkazy. Pokud kliknete na nákup, stejně jako nákup, provedu kompenzaci (bez přídavných nákladů).

Vzhledem k těmto otázkám jsem zřídka používat tratící papír pro označení mých oděvů. Obvykle používám krejčovské připevnění, omyvatelné markery * nebo kolo křídou *. Existují však časy, kdy chci používat tratící papír, například když sleduji vzory na papír nebo označte šití linky na musliních.

Vzhledem k tomu, že sotva vidím známky, které zanechalo můj vosk bez tratícího papíru, používal jsem stejné raggedy proužky voskovaného trasovacího papíru, kterého jsem měl za posledních 25 let, avšak tyhle malé zápisy nebudou trvat mnoho delší. Znamenal jsem, že na chvíli dostaneme nějaký profesionální trasovací papír, ale to ještě nedělal na vrchol mého seznamu přání. Nejprve je vždy něco jiného, ​​jako je nějaká látka, nebo nová dvojice nůžek, nebo ještě jeden vintage šicí zařízení. . .

Právě jsem přemýšlel o problémech, které mám s trasovacím papírem, když jsem klopýtal přes vinobraní vzormaking knihy současného vzoru design * Harriet Pepin. Můžete také objevit PDF verze této knihy online. Kniha začíná seznamem nástrojů, stejně jako materiály, které požadavku na vzorknutí. Autor popisuje přesně, jak udělat “chalkovou desku” (používá se jako my používáme tratící papír pro značku tkaniny) malováním vodou / křídou směsí na palubě papíru, jakož i pokrytí cheesecloth.

To mě zajímalo, jaké pigmenty bych mohl použít, aby se barevný tratící papír. Možná něco voskového, jako pastelky? Rozhodl jsem se zkusit omyvatelné pastelky, protože mohou být rozpuštěny ve vodě, stejně jako umýt z tkaniny. Místo použití papíru jsem použil kus Quilterovy bavlny. I pevný materiál by držel mnohem lépe než papír, stejně jako by držel pigment lépe. Také použitím materiálu bych mohl udělat oboustranný trasovací hadřík, takže bych ho mohl sendvič mezi dvěma vrstvami materiálu pro označení obou vrstev najednou.

Zeptal jsem se mé děti, aby se dostali na své krabice starých pastelek, stejně jako naštěstí, že stále měli několik jumbo velikosti omyvatelné pastelky pastelky zbývajících z jejich dnů batole.

Crayolová omyvatelná pastelka * jsou vyrobeny z voskových polymerů rozpustných v vosku. Rychle se rozpouští ve vodě, stejně jako roztavení při nízké teplotě (nenechávejte je v horkém automobilu!). Nasekal jsem polovinu modrého pastelka, stejně jako polovina purpurové pastelky, přidala dvě lžíce (30 ml) vody, pak mikrovlnil mix 10 sekund v době, kdy mohu míchat do hladké směsi.

Tento experiment připomněl mým učitelem střední školy. Často se bavil zlé čarodějnice v čaroději Oz. Řekl: “Odhodlala se, ne tání!” Moje omyvatelné pastelky byly současně rozpouštět, stejně jako tání, což je druh neobvyklé.

Silný, kluzký pastelka se cítila jako prstová barva. Dostal jsem 4,5 “o 12,5” (11 cm o 32 cm) kus materiálu mokrý, vytrvalý to, stejně jako Dunked It do Goopu. Vypadl jsem z materiálu na pružné řezné desce, stejně jako vyhlazený vrstvu pastelky. Měl jsem spoustu pastelky, která byla ponechána. Pravděpodobně mohu potažit dva kusy materiálu, která velikost s ekvivalentem jedné jumbo velikosti pastelka. Bylo to trochu chaotický, nicméně vyčištění bylo snadné, protože hej, je to omyvatelné.

Zavěsil jsem materiál až do sucha. Poté, co ho nechal zaschnout na den, stručně ji uhladil mezi dva listy papíru s sotva teplým železem, jen aby ho trochu zplošťte.

Obával jsem se, že pastelka by vlažděla z povrchu, stejně jako nepořádek, nicméně to vůbec. Tkanina se jen cítí tuhý, jako olejový hadřík.

A . . . funguje to! Testoval jsem to sledováním na papír i tkanina. Na obou vrstvách jsem to sundal mezi dvěma vrstvami tkanin, stejně jako skvělé známky na obou vrstvách. Já ještě jednou budu mít nějaký profesionální voskovaný tratící papír jeden z těchto dnů, ale myslím, že budu také dostat mnohem více omyvatelných pastelek, stejně jako větší kus trasovacího hadříku. Můžu použít mou trasovací hadřík, když chci značky, které umýt, nebo když chci označit dvě vrstvy najednou. Trasovací hadřík by měl trvat opravdu dlouho. Když tkanina potřebuje mnohem více pigmentu, můžu vždy malovat na trochu mnohem více omyvatelné pastelky, abych ho omladil. Stejně jako já můžu udělat trasovací hadry ve skvělé nabídce barev, taky!

Přemýšlím, že šicí pojmy Business se musí týkat s Crayolou, aby nás udělal mnohem lépe WashaBle Dressmaker je trasovací papír!

* Odkazy v tomto sloupci identifikovaném hvězdičkou (*) jsou partnerské odkazy. Pokud kliknete na nákup, stejně jako nákup, provedu kompenzaci (bez přídavných nákladů).

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook
Pinterest11.
Více

LinkedIn. \ t
Reddit

Kapsa
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Více DIY Dery Dressmaker Sledování paperfter, takže oboustranný trasovací hadřík s použitím omyvatelných pastelek, rozhodl jsem se zkusit dělat také jednostranný tratící papír, protože komerčně nabízený voskový papír právě neznamená dobře, stejně jako profesionální voskovaný trasovací papír je Nákladní i dlouhodobé známky na tkanině. Odkazy v tomto sloupci identifikovaném hvězdičkou …
9. listopadu 2017In “vzormaking”

Speed ​​Screating, jakož i nebezpečí nositelných muslinesThe Amazon Product Links v tomto příspěvku jsou affiliate odkazy. Pokud kliknete na tyto odkazy, stejně jako nákup něco, udělám malou provizi. Můj Hubby se mě žádá, abych ho udělal bílou košili. Tento podzim rozhodlo, že bych ho udělal košili na Vánoce. Mám…
28. prosince 2016 ‘patermaking ”

Zlomte 5/8 “habilsears, když jsem se velmi poprvé dozvěděl o použití užších příspěvků švu, jako je trh oděvů, to pro mě nefungovalo. Posadil bych se na své šicí zařízení, stejně jako bez přemýšlení, šije mi 5/8 “od okraje, zapomněl jsem, že jsem změnil příspěvek švu. Můj šev se rozběhl hodně …
17. června 2015In “vzory”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *