Supreme 2022 Summer Guide to Oblékání inspirovaný pařížským vzhledem

Supreme 2022 Summer Guide to Oblékání inspirovaný pařížským vzhledem

Peexo

Mohli bychom být pařížské ženy, které vždy oblečené stylové a nadčasové. O jejich módě budeme mluvit často a získáme nějaké představy o tom, co budeme nosit v létě, které zvláštní módní sezónu vyžaduje naši pozornost.

Když se týká módy, připustíme, že to francouzské ženy dělají velmi dobře. V podstatě napsali knihu o snadné, elegantní a opravdu zvládli s všestrannou ženským šatníkem. Při hledání módní inspirace jsme tedy přirozeně podívali na některé z našich oblíbených a mnoha stylových účtů Instagramu francouzského vlivu, abychom získali nejlepší módní inspi.

Když se nedíváme na naše francouzské Instagramery pro módní letní inspiraci, klasické oblečení a celkově snadno se oblékací? Něco o tom magickém městě nás zaujme: jeho architektura, jeho boulangerie a mnoho důležitých, jednoduchý a snadný styl, který má pařížská dívka. Připadá mi to jako ideální místo, kde se ztratí a znovuobjevte sebe a svůj smysl pro styl, že?

Morgan_guillon

Abychom zjistili, jaké poslední letní styly v Paříži jsme vypadali na Instagramu spoustu francouzských módních bloggerů a ukradli své nápady na vzhled, abychom viděli, jaké styly letos v létě trendují, a zjistili jsme, že existují některé základní oblečení, které se vždy zdá, že se nosí opakovaně.

Viz také

Boty, letní móda
Řekněte „ano“ této zasněné Popelské podpatky, který pár je vaším výběrem k dokončení léta?

Pokračujte ve čtení a objevte The Supreme 2022 Summer Guide to, aby se oblékl inspirovaný pařížským hledám ultra-chic, a získejte nějakou inspiraci pro to, jak nosí každou položku pro ideální letní vzhled.

Morgan_guillon

Martinson_onfashion

Mariellehaon

Lanakashu

Kseniaa.Kov

Kseniaa.Kov

Jeanne_andreaa

faustine.clerc

elodiemie

Anneorion

amandinebru__

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *