Můžete nosit kůži do kanceláře?

Můžete nosit kůži do kanceláře?

S největší pravděpodobností není tento vzhled …
Čtenáři, jaké jsou vaše myšlenky na používání kůže do kanceláře v tento den i věk? V obchodech je tu spousta kožených sukní a kalhot (jak faux, tak i skutečné) – aby v tomto bodě uvedli nic z umělých kožených legín, které byly v tomto bodě asi za 5 let! – Pojďme tedy diskutovat.
Zde je něco, o čem jsme nehovořili v věcích: ať už můžete nosit kůži do kanceláře. Naposledy jsme hovořili o používání kožených sukní do kanceláře v roce 2011 (!) A o použití kožených bund pro práci v roce 2020, takže to určitě už nějakou dobu. Stejně jako tam jsou. Kožená i nabídky faux-thereather, které jsou k dispozici právě teď, se zdá být skvělý čas diskutovat.
Některé z možností z NAS, jen aby se zaměřila diskuse:

Na obrázku nahoře (všechny umělé kůže): sako / kalhoty / sukně s tužkou / kalhoty / šaty s širokým nohou

(Osobně se domnívám, že sukně s tužkou je rozkošná, ale pro můj rám 5’4 by byl Hemmingovou noční můrou; možná jsem nařídil kratší kalhoty od Vince Camuto v jednom z mých rozkazů, ale ještě se to neobjevily.)
Tato publikování obsahuje affiliate odkazy a společnost Corporette® mohou provádět provize pro nákupy provedené s odkazy v tomto příspěvku. Další podrobnosti naleznete zde. Děkujte vám moc za vaši podporu!
Myšlenky na použití kůže do kanceláře
Kromě bot, pásů a tašek se kožené oděvy stále cítí trochu okraje, alespoň pro konvenční kanceláře. Věřím, že kožená bunda Moto nebo oddělená v posledních letech udělala velké pokroky (opět zbožňuji tento Tiktok od guvernéra Michiganu předvádějící všechny její bundy), ale stále bych uvedl, že je to pochopení vaší kancelářské situace.
Kožené oblečení uvedené výše přidává k diskusi, protože v mé mysli je několik z nich věci, které byste nikdy neměli nosit do práce – zejména šaty i sako – ale… rozumějte své kanceláři! (Skrt s sako, stejně jako sukně s tužkou, takže můžete nosit celou umělou koženou fit, pokud chcete.) Šaty, použité zcela rozepnuté jako bunda nebo topper, mohou být přijatelné, ale na stylingu by to bylo do značné míry. (Stejně tak nejsem fanouškem výroby s kusovaným součtem, ale to jsem já.) Můžeme však na to stanovit pravidlo, nebo je to „vědět, pokud to vidíte“ typ situace?
Pokud jde o kožené sukně, tady je to, co jsem o tom musel dávno uvést-jsem opravdu překvapen, že jsem byl tak nadšený z kožených sukní, ale stále s tím souhlasím-stejně jako od hraní s tónem na tónu Struktury jsou právě teď tak velké, vidím kožené sukně nebo kalhoty vypadající v tomto ohledu leštěné.

Tady je moje 0,02 $: Kůže, jako je zvířecí tisk, může být trochu divoká-ale jako zvířecí tisk je to také klasická a dobře vhodná a vysoce kvalitní kožená sukně v tradičním tvaru, kterou lze po mnoho let použít po mnoho let Přijít. Představte si oděv, který hraje se strukturami – manšestr nebo tvídový sako, možná hedvábný top, stejně jako tehdy semišové čerpadla – to by mohlo být fantastické pro kancelář, stejně jako kožená sukně může být tím správným dotykem „Rocker Chic “Skutečně zvednout oblečení.” Věřím, že styl je však klíčový – oba chcete zabránit tomu, aby se objevil jako někdo z 80. let (řekněme smícháním černých rybářských sítí a velkých plošinových podpatků s leopardským tiskovým vrcholem) kromě někoho, kdo právě zabíjí čas na Kancelář až do doby, kdy je vaše loď Rockstar k dispozici, stejně jako jste na svém světovém turné. Rovněž bych řekl, že zde je klíčová vysoká kvalita – pokud se chystáte jít na koženou sukni, jděte na skutečnou kůži (ne peathero), která byla dokončena dobře a bude mít testu času.
Jsou umělé kožené legíny obchodní příležitostné?
Všichni preferovanou koženou legíny Spanx …
Čtenáři vedli řadu rozhovorů o tom, zda jsou umělé kožené legíny vhodné v kancelářích pro uvolnění podnikání. Věřím, že to dostává k porozumění vaší kancelářské radě, s dávkou, že je nosíte jiným způsobem k práci versus víkend. Například: Určitě bych šel s dlouhým vrcholem a také na vrchol s jedním z mnoha dlouhých svetrů, které jsou právě teď venku. Pravděpodobně bych také věřil o plochý lor loafer nebo o ní s nízkým podpatkem nebo patou.

Čtenáři, jaké jsou vaše myšlenky? Můžete nosit kůži do kanceláře? Jsou umělé kožené legíny obchodní příležitostné?
{Související: The Ultimate Guide to Business Urasid-Back for Women}
Obrázek na skladě prostřednictvím šablony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *