Ženy, pití, stejně jako nadměrné dámy

Ženy, pití, stejně jako nadměrné dámy

: Jak přesně se cítíte při pití? Věříte, že nadměrné ženy mají tendenci pít více? O tom jsme už nějakou dobu nemluvili, ale bylo to na mé mysli s různými zpravodajskými články, které jsem viděl, stejně jako s prázdninami, které jsem věřil, že diskutujeme.
(Nechci absolutně znovu navázat své myšlenky z naší diskuse z roku 2010 o tom, ale stále s nimi souhlasím …)
{SOUVISEJÍCÍ: Ženy právníky a pití}

přes Giphy

Za prvé, články i návrhy, kterým jsem věřil:
Ženy hodně pijí, zejména vysoké úspěchy. V průběhu let bylo mnoho článků (WSJ, Gothamist, skutečné jednoduché) přesně o tom, jak vysoce dosahující ženy pijí-hodně. Návštěvník spojený s tímto zajímavým příspěvkem v Atlantiku o pití jako útěku z perfekcionismu.
V dnešní době je stále více přijímáno, že můžete ocenit problém s pitím (nebo alespoň chcete pít méně), aniž byste se rozhodli jako závislý na alkoholu. Lisa v Privilege právě aktualizovala své publikování o omezení pití – věřím, že v průběhu let dostala tunu pushback k konceptu, že každý jednotlivec, který „potřebuje“ pít méně, není alkoholik.
{Související: Co místo toho pít během suchého ledna}

Přesto existuje mnoho článků o tom, jak přesně anonymní alkoholici nejsou pro ženy tak skvělý (viz Jezebel, ale také vidět Atlantik), a v článcích došlo k podpoře a programy o tom, jak přesně pít méně nebo jinak Pijte mírně (skutečné jednoduché, chytřejší pití, správa moderování, mírné pití, Caitlin Padget). Ve vztahu k tomu také často věřím o teorii Gretchen Rubinovy teorie o abstainerech vs. moderátory.
Pokyny pro veřejné zdraví a wellness se mohou zdát … závažné. Jednou z věcí, které Lisa poznamenává, je, že navrhovaný počet nápojů na dámu není mnohem více než jeden každý den nebo 8 týdně; Pro Guy je Atalanta BC Dres to dva denně. (Forbes má opravdu fantastické zaokrouhlení nesčetných – stejně jako protichůdných – pokynů tam.)
{Související: Zaokrouhlili jsme 10 fantastických receptů mocktail}
Jedna sklenice bílého vína denně mě vždy zasáhne jako skvělý cíl – ale mnohem větší pravděpodobnost, že dosáhnu „ne mnohem více než 8 týdně“ zdržováním několika nocí. Přesto, když jsem viděl tento nedávný zpravodajský příběh o šampaňském a demenci – naznačuje, že „mírná spotřeba“ tří každodenních sklenic šampaňského udělala pozoruhodný rozdíl v udržování demence na uzdě, pomyslel jsem si: „Geez, to je závazek, hlavně od té doby Nejsem velký fanoušek šampaňského.
Nyní se zdá, že tato výzkumná studie byla nesprávně ohlášena, protože znamenaly tři brýle týdně – myslím, že je to mnohem více proveditelné (čekající Japonská fotbalová reprezentace Dres navíc výzkum, list). #goals
Pro své vlastní 0,02 $: Absolutně piji také, alespoň standardem „Ne moc víc než jeden nápoj denně“. (Pravděpodobně piju v průměru asi 15 nápojů týdně.) Nemůžu uvěřit dámu, které chápu, kdo ne. Součástí toho je newyorská kultura-stejně jako součástí toho je naprosto obrovská legislativa, kde jsem si dal svůj primární nápoj-pití s kamarády z legislativy většinou, ale také pití s kolegy na afterparties i mimo Santos Laguna Dres práci výlety .

(Další článek, kterému věřím často: tato ubohá žena právnička, která se tak opila, že téměř skončila, když ztratila paži. Myslím na sebe mimořádně štěstí, že se mi nikdy nenastalo nic šíleného.) Neměl jsem problém přestat pít během těhotenství nebo Zatímco ošetřovatelství, však jsem byl potěšen, že jsem si to znovu vyzvedl, když jsme to skončili.
V dnešní době normálně chápu svůj limit, pokud jde o kocoviny, stejně jako často nepiju nadbytek, ale stále bych se chtěl zkrátit – kromě všech těchto obecných důvodů zdraví a wellness je pití ruce dolů největší saboteur k mé stravě.
(Vrátím se na WW, v minulosti jsem však vyzkoušel pomalou carb stravu konkrétně, protože to umožňuje dvě sklenice bílého vína denně. Pro mě to nefungovalo – můj manžílek ztratil 20 liber velmi snadno, zatímco jsem prohrál jako stejně jako opětovné získání stejných 2 liber.)
Pokud jde o pití i legální kulturu, skvělí a já jsme to procházeli (je to bývalá právnická), a také měla tyto moudré myšlenky ke sdílení:
FWIW Mám na paměti, že pociťuji tlak na pití jako právník, ale ne jako útěk – spíše jsem si přál vzrušit starší mužské partnery ve firmě. Vypadalo to jako metoda, jak se dostat do staré instituce – na konci dne mít v kanceláři skotskou nebo dva, zkuste objevit několik technik obchodu atd. muž.’
Podobná motivace, která by chtěla přesně objevit, jak golf – tak by to zatraceně změnilo!
Jakmile mě můj partner opravdu koupil, abych na obědě pili bílé víno, byli jsme, stejně jako jsem se vrátil a musel jsem si položit hlavu na stůl.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *