Nové od Wacom: Bamboo Ink a také Bamboo Sketch

Nové od Wacom: Bamboo Ink a také Bamboo Sketch

Wacom Bamboo Ink a také Bamboo Sketch

Nástroje grafického designéra jsou vzácné.
Jsou rozšířením jeho stylu i osobnosti. Ve světě umění existují software, gadgety nebo nádobí, které ve tvaru konkrétního média, typ přístupu nebo konkrétního talentu.
Profesionální digitální umělci navrhnou nový příchod bambusového tabletu. Je to neustálá rada, kterou slyším, hlavně pro ty, kteří se snaží převést svůj talent do digitální říše.
Wacom zvýšil základní trh věnovaný ilustrátoru. Tyto nové produkty zvýší své nastavení na trhu na stolech návrhářů.
Stručně řečeno, v květnu byly vyhlášeny dva nové moudré stylusy: bambusový inkoust i skica bambusu.
Bamboo Ink byl založen společně s Microsoftem, a proto bude fungovat s většinou z 10 platforem verzí. Byl navržen zejména pro pracovní oblast Windows Ink a je schopen reprodukovat přirozený rukopis a skicování. Stejně tak funguje synchronizovaný s lepkavými tóny a bambusovým papírem.
Na druhou stranu je Bamboo Sketch navržena zejména pro iOS, stylus jemného špičky pro přirozené mapování a také na čerpání na iPadu i iPhone. Stačí odkaz přes Bluetooth a spárujte se s preferovanou aplikací kompatibilní s Wacom. Díky 16hodinové výdrži baterie je zážitek podobný pero a papírovým zážitkům. Programu, který je rovněž založen na 2 048 úrovních citlivosti tlaku, který napodobuje přirozené složení a kreslení.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *