Je čas na aktualizaci vaší sbírky vektoru – 50% sleva na prodej Halloween!

Je čas na aktualizaci vaší sbírky vektoru – 50% sleva na prodej Halloween!

Scary-Good Thirt Factory Halloween Vector Sale-končí 31. října
Období čarodějnic, vlkodlaků, lebky, divných dýní a také všech věcí, které oživují, jsou tady! Halloween není jen pro slutty kostýmy a diabetes nebe. Je to také spíše dovolenou na internetovém trhu (to je podcenění), protože je to začátek nejlepšího času pro prodej, diskontní sazby a další hacky, které vám usnadňují život. Jsem si jistý, že už jste nemocní a vyčerpaní ze všech luceren Jacka O, stylů netopýrů a také zcela zdarma Halloween značky, takže se pokusím to udělat co nejkratší.
Když se dostanete přímo k věci, chápete, že se zaměřujeme na velké přímo tady na blogu a také máme „tradici“, kterou si v tomto celoročním svátcích označíme s velkým prodejem. Právě zde je obrovský Halloweenský „Party“ 2016, který drží váš nejlepší zdroj umění vektoru, Tshirt-factory.com.

Prázdnin je hlavní i tak, že je diskontní sazba – všechny produkty jsou za polovinu ceny až do 31. října. To zahrnuje všechny šablony košile odpaliště, sady vektorů a písma. Není nutný žádný kód, všechny náklady jsou na webu označeny a snížení je také viditelné při pokladně. snadné. Toto je ta nejlepší diskontní sazba, kterou můžete získat za každou položku, zakoupenou jednotlivě, takže čas na aktualizaci vaší vektorové kolekce je nyní!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *