Ooooooh. Žlutá!

Ooooooh. Žlutá!

Není to úžasné? Je v nabídce z Traven7 na eBay, a to vypadá, že je v nádherném stavu – a velkolepé barvě. Nabídka je na přibližně 70 dolarů, jak to píšu, a je to nositelná velikost (“nositelná,” samozřejmě znamená “mohu nosit”) b36-38, w 29-30. Podívejte se na límec, tlačítka! Tyto šaty vyžaduje párty. Ve skutečnosti, první věc, kterou mě toto šaty přemýšlely o tom, že říká “Ahoj, miláčku! Co chceš pít?”

V poslední době jsem velmi angažován se žlutou. Zakoupil jsem žlutou sáčku Luella z cíle (poznámka, odkaz je k eBay aukci, protože taška je vyprodána), který splnil mé hlavní sáčkové požadavky (praktické vnější kapsy pro můj Treo a můj iPod). A je to omyvatelný, bonus! Přesunula jsem svůj žlutý svetr svetr na vrchol hromady pro jednodušší vyhledávání. A koupil jsem nějakou šílenou žlutou-hustard-brown-red abstraktní květinové pique, což, pokud dnes večer dostanu nějaký čas šití / zítra, budu poslat jako šaty v neděli nebo pondělí.

Traven7 konstatuje, že tyto šaty je z mizerného couturierového vzoru, takže nejen nemůžu snít o koupi tohoto jednoho a házet párty jen proto, abych ho nosil, můžu schématu o získání původního vzoru a dělat svou vlastní verzi (i když i způsob i “mede teď, kdybych to udělal, bylo by to také žluté).

Snažím se jít přes palubu se žlutou, protože jen pár let předem jsem cítil tímto způsobem o čistě Bubblegum Pink, a kromě iPod kůže a pár svetrů, Bubblegum Pink a já ne opravdu mluvit. Je to smutné, opravdu. Prostě jsme se rozrostli, byli příliš zaneprázdněni, nebo tak něco. Měl bych jí zavolat, zjistit, jestli chce jít na drink někdy …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Všechno se zobrazí na eBay eventualejune 20, 2008
Shirtwaist # 1february 26, 2008
Zaneprázdněný, den šaty (nebo rušné šaty) 13. července 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *