Zataženo s šancí na procrastinaci

Zataženo s šancí na procrastinaci

věci v poslední době byly zaneprázdněny kolem dressadaylandu. Spousta práce, spousta děje … A po masivní 100 dní šatů Blogamaradressathon jsem byl celý s velkým seznamem jiných věcí, které jsem chtěl znovu blog. Mám nějaké skvělé knihy, které se snažím přezkoumávat, mám nějaké plány na šaty Dataaviz založený na mém bi-většinou up-to-date Googlec Doc Sledování 100 šaty poštovních účtů a také některé pomocné obrázky (já jsem nepoškal žádné Sukně, například a tam bylo několik “hej, ukaž nám celý šatník!” Požadavky na obrázek). takže věc, kde máte spoustu plánů a všichni se zdají být druh obrovského a kde se chystáte začít a oh mimochodem, že je vaše den práce super-obsazeno a také byste mohli mít nějaký problém RSI problém, který vás označuje musí snížit na nějaký týden nebo dva? Jo, to. To je to, co se stalo.

ALE. Věci se ještě mírně usadily, už nemám narušující piny a jehly v obou rukou, a já jsem šel do Xoxofestu víkendu před posledním v Portlandu, takže jsem se vrátil super-inspirován dělat věci. (A zjevně používat mnoho čepic pro důraz.)

Budu posílat mnohem více o xoxo, což bylo úžasné a vynikající a všechna další laskavá přídavná jména, která začínají s A, ale chtěl jsem sdílet tyto šaty, které jsem udělal speciálně nosit na konferenci, která je v Portlandu, Oregon. Viděli jste někdy tkaninu, která je mnohem dokonale malovaná?

Jedná se o frankenstein šaty – stejná kombinace vzorů jako tyto šaty. Tady je živenice; Opravdu kopání těchto raglanových rukávů:

Zde je zip, který, dobře, jsem velmi potěšen. Tenhle opravdu pracoval:

A zadní:

Tato tkanina je ze superbuzzy – šedá colorway je pryč, ale stále mají (velmi roztomilé) námořnictvo a bílé …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Myslím, že je čas zabalit to, pakapril 29, 2008
Tajné životy šatů sv. 8September 13, 2006
Jen dvě otázky (v pořádku, možná tři) 9. května 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *