Týdenní aktualizace zpráv

Týdenní aktualizace zpráv

The Cut nabídl průvodce udržitelným nakupováním.
Slate prozkoumala politiku černých vlasů v kontextu loců soudce Ketanji Browna Jacksona.
Mezitím se The New York Times podíval na politiku Rihannyho těhotenského stylu.
Washington Post uvedl, že zatímco mladší ženy nyní vydělávají alespoň až mnohem více než muži ve 22 oblastech metra, mezery v mzdách rostou s věkem pracujících žen.
Vědecký Američan poukázal na to, že ženy a lidé ve skupinách rasových a etnických menšin mohou mít prospěch z vyvolání své identity při vytváření sítí.
Atlantik poznamenal, že zatímco smutek je ústřední součástí našeho života, obvykle je v práci ignorován.
Slate sdílela kus ženy, která odrážela neplodnost, která se divila: „V jakém okamžiku budu vědět, budeme vědět, že stačí a měli bychom přestat zkoušet ošetření?“
New York Times sdílel návrhy na nalezení terapeuta uprostřed nedostatku poskytovatelů.
Váš smích týdne pochází, kupodivu, nový vědec, který informoval o studii, ve které mnoho dobrovolníků věřilo, že by mohli provést nouzové přistání i každého vyškoleného pilota. (Jedna skupina si prohlédla čtyřminutové, tiché video na YouTube o přistání letadla; druhá ne.) Základní věta z článku: „Obecně byli muži mnohem sebevědomější ve své schopnosti než ženy.“

Nedávno na Corporetemoms…
Sdíleli jsme návrhy pro snadnou ochranu před sluncem pro děti.
Podívali jsme se zpět na minulé příspěvky Corporetmoms, včetně diskusí o dary matek a o tom, jak s námi naši rodiče mluvili o penězích.
Poskytli jsme nějaké oblečení pro pracující maminky, včetně některých základů mateřství a omyvatelného pracovního oblečení.

Chybělo nám něco? Přidejte je sem nebo je pošlete na adresu news@corporette.com. Děkuji! Také: Jste matka nebo máma? Nenechte si ujít aktualizaci novinek tohoto týdne na CorporetMoms.
Cítíte se sociální? Můžete nás zkontrolovat na Facebooku nebo Instagramu nebo prostřednictvím Bloglovin, Pinterest nebo Twitter!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *