5 důležitých olejů pro Holi se na tělo naneste na tělo, než vyrazíte na hraní

5 důležitých olejů pro Holi se na tělo naneste na tělo, než vyrazíte na hraní

, nyní chápeme, že mnozí z vás by chtěli aplikovat, a také si na kůži i na tělo otřete malý olej i na tělo, před hraním holi, Stejně jako všemi prostředky to však chápou, které z důležitých olejů pro Holi, by bylo nejlepší použít.
Oleje, které se mohou přihlásit před hraním holi
Podle vašeho typu pleti i podmínky chceme, abyste využili ty nejdůležitější oleje pro Holi, které by chránily pokožku před škodlivými UV paprsky slunce i toxickými barvivami. Právě zde je pět pozoruhodných důležitých olejů, které se můžete přihlásit před hraním Holi, které byste si měli koupit, stejně jako nyní!

[Také si přečtěte: přesně jak eliminovat barvy Holi]
1. Velký starý kokosový olej
Lžíce teplého kokosového oleje by měla být využívána jako chránič kůže a také proto, že časově nepaměť, kokosové oleje, které se mají aplikovat před hraním Holi, byl vždy nejlepším programem, který měl použít. Olej je chápán pro své vlastnosti proti stárnutí, antimikrobiální, stejně jako velmi hydratační vlastnosti, které pomáhá Juventus Dres udržovat pokožku bez rizika před škodlivými paprsky slunce. Kokosový olej je také bohatý na vitamín E, který pro vaši pokožku dělá pozoruhodné věci. I když byste pilně hráli Holi, Gremio Dres byly by tam barvy, které se drží na kůži a také se dostanou do trhlin. Kokosový olej se třel na kůži před herním dnem nebo dnem Holi může pomoci opravit práci na pokožce a také eliminovat opotřebení a také slza kůže. To pomáhá vyhladit texturu kůže a chrání také pokožku před budoucím prasknutím.
Zdroj: Dakes.com.au2. Vyzkoušejte polévkovou lžíci nádherného mandlového oleje
Mandmotný olej pro velmi dlouhou extrémně dlouho využíval kosmetici i trh s kouzlem k práci s magií s kůží i vlasy, tentokrát však může pomoci chránit pokožku před škodlivými barvivami hranými také během Holi. Se spoustou vitamínů v něm, minerály i zdravé tuky, vysoký živný materiál v mandlovém oleji z něj činí jeden z nejlepších produktů pro péči o pleť, o kterých bychom mohli snít. Udržujte pokožku zdravou a prudkou a využívejte lžíci mandlového oleje jako tření na kůži, než začne hra Holi. UV paprsky Slunce mohou poškodit pokožku, a zejména pokud máte citlivou pokožku. Mandlový olej pomáhá čistým i čistit, chránit, a také zvětšovat pokožku i pružnou. Olej je nestresovaný, univerzální a také obohacuje záři na kůži, kromě zvlhčování kůže. Kromě toho by nebylo mnohem více podráždění kůže a také k použití nádherného mandlového oleje.

Zdroj: Hudabeauty.com3. Citronový olej pro obohacení kůže
Pokud je vám nabídnuta blízko, vyberte láhev citronového oleje, která by pomohla vyživovat pokožku a také ji očistit z barev. Citronový olej také bojuje proti náporu zcela volných radikálů a toxinů, které se hromadí na kůži, a udržují pokožku bez rizika před škodlivými UV paprsky slunce. Nejlepší na tom je, že citronový olej lze využít na celém těle a může také povzbudit každou buňku s extrémně velkou masáží provedenou před začátkem hry Holi. S antimikrobiálními vlastnostmi podle svého názvu může citronový olej také pomoci pokožce zůstat bez rizika a chránit, když se špinavé ruce dotknou vaší pokožky.
[Také si přečtěte: Návrhy kouzla pro bezrizikovou holi]

Zdroj: tipsHolic.com4. Slunečnicový olej pro zářící pokožku
Většina indických domů používá k vaření i olej na slunečnice i z různých důvodů zdraví a wellness, stejně jako důvody kouzla, tentokrát, když čtete mnohem více o tom, jak přesně chránit pokožku před barvami Holi, požádali bychom vás o to, abyste využili lžíci lžíce také oleje slunečnice. Od typického až po mastné, suché až po citlivé typy pleti může jako čisticí prostředek pomoci slunečnicové semenné olej. Olej nevyvolává pokožku a také by nebylo mnohem více podráždění, které by také mohlo nabídnout. Slunečnicový olej má antioxidanty, které bojují proti úplně volným radikálům a také po hře Holiho vystoupí jako čisticí služba. Naneste polévkovou lžíci slunečnicového oleje hodinu před hraním holi na kůži; Pomáhá eliminovat barvy rychleji.
Zdroj: Athenatradewinds.com [SC: Mediad]

5. Grapeseed olej pro zářící bezchybnou pokožku
Zajímá vás, zda hrát Holi nebo ne, protože se bojíte, že barvy zkazí vaši pokožku? Nebojte se! Dokud máte několik kapek hroznového oleje smíchaného s polévkovou lžící kokosového oleje, nemusíte tuto záři ztratit. Použijte směs hodinu před hrou Holi a také potěšení ve svém čase. Laundry to později s chladnou vodou později a pak potom poklepat kůži, všimli byste si, že veškerá barva není pryč v žádném okamžiku, stejně jako Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres antioxidanty v hroznovém oleji chrání kůži před škodlivými toxiny a také UV paprsky slunce také.
[Číst také: Výhody hroznového oleje]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *